O sukcesach na „Walley Cup”

Nowy rok kalendarzowy elbląscy łyżwiarze z sekcji amatorskiej rozpoczęli od udziału w międzynarodowych zawodach „Walley Cup Warszawa 2018”. 7 stycznia br. odbyła się ósma edycja zawodów, w których amatorzy z całej Polski i z zagranicy próbowali swych sił w rywalizacji o puchar Walley’a.

Do Elbląga ekipa łyżwiarzy wróciła ze złotym medalem, który udało się wywalczyć Natalii Śniger w kategorii „A” solistów klasy srebrnej. Natalia uzyskała najwyższy wynik spośród zawodników startujących w tej kategorii z klubów z Warszawy i Dębicy.

W młodszej grupie wiekowej ? klasie młodzieżowej „B” dla zawodników, którzy nie ukończyli 14 roku życia UKS Szóstka Elbląg reprezentowały dwie zawodniczki: Urszula Łopacka i Martyna Miros. Dziewczyny ambitnie walczyły z 19. konkurentkami m.in. z Wielkiej Brytanii, Krakowa, Lublina, Poznania oraz kilku stołecznych klubów. W końcowej klasyfikacji Ula uplasowała się na miejscu 9., a Martyna na 10. miejscu. W grupie solistek powyżej 15 lat wystartowała Marika Wnuk zajmując wysokie 4 miejsce .

Gratulując osiągniętych w stolicy wyników, życzymy wszystkim zawodnikom powodzenia w kolejnych czekających ich w tym roku startach.

sdr

sdr

This entry was posted in Wiadomości klubowe. Bookmark the permalink.

Comments are closed.