Grad medali w Lublinie

Dnia 25 lutego rozegrano ogólnopolskie zawody w łyżwiarstwie figurowym o Puchar Prezydenta Miasta Lublin. Był to debiut tego miasta w organizacji tak poważnych zawodów. Trzeba przyznać, że organizatorzy spisali się na medal. Na medal spisali się również nasi najmłodsi elbląscy figurowcy z UKS Szóstka pokonując rywali w swoich konkurencjach.

Solistki klasa brązowa: Alicja lipińska 2, Antonina Witkowska 3.
Solistki klasa srebrna: Natalia Lipińska 1, Lena Miller 3.
Solistki klasa złota: Maria Ufnalewska 5.
Soliści klasa złota: Alan Andrearczyk 1.

Gratulujemy naszym łyżwiarzom figurowym wspaniałych wyników i liczymy na taki sam wysyp medali podczas elbląskich zawodów, które odbędą się już 22 – 24 marca. 

This entry was posted in Wiadomości klubowe. Bookmark the permalink.

Comments are closed.