nabór do klasy sportowej o profilu łyżwiarstwo figurowe w SSP3

Trwa nabór do I klasy sportowej o profilu łyżwiarstwo figurowe w #SSP3 Sportowej Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Elblągu. Młodych adeptów łyżwiarstwa figurowego szkolić będzie Trener Beata Kukowska.

Informujemy, że planowana jest również klasa sportowa o profilu łyżwiarstwo figurowe dla uczniów klas III – VIII. Będzie to klasa mieszana wiekowo tj. program ogólny realizowany będzie w klasach III – VIII zgodnie z podstawą programową w tych klasach, zaś program sportowy będzie dostosowany do umiejętności łyżwiarskich dzieci zróżnicowanych wiekowo w klasie sportowej. Osoby zainteresowane klasą sportową o profilu łyżwiarstwo figurowe dla uczniów klas III – VIII, prosimy o zgłaszanie się do Trener Beaty Kukowskiej.

Serdecznie zapraszamy. Mamy nadzieje, że ta piękna dyscyplina sportu będzie rozwijać się w naszym mieście.

This entry was posted in Wiadomości klubowe. Bookmark the permalink.

Comments are closed.