Kukowski Jakub

S1570077_0

Udział w zawodach i osiągnięcia:

 
Puchar Łodzi. Memoriał Marii Olszewskiej – Lelonkiewicz , Łódź 19-22.03.2015 (klasa junior)
  – 3 miejsce
 
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój 12-15.02.2015 (junior młodszy B)
– 8 miejsce 🙂
 
 Karvinsky Kahanec 2015, Karvina 24.01.2015 (novice)
1 miejsce 🙂
 
Mentor Nestle Nesquik Toruń Cup 2015, Toruń 7-8.01.2015 (novice boys)
 – 3 miejsce 🙂
 
II eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Oświęcim 28-30.11.2014 (klasa junior młodszy B)
 – 5 miejsce
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I el. Północy do MPM, Łódź 17-18.10.2014 (klasa novice)
 – 3 miejsce
 
 Zawody Otwarcia Sezonu, Oświęcim 20.09.2014 (klasa novice)
 – 2 miejsce
 
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Cieszyn 13-16.02.2014 (Junior Młodszy B)
– 3 miejsce 🙂
 
Ochota Cup, Warszawa 23.01.2014 (klasa złota)
 – 6 miejsce
 
Opolska Łyżwa, Opole 18.01.2014 (klasa złota)
 – 1 miejsce 🙂
 
VI Zawody Mikołajkowe, Łódź 5-7.12.2013 (klasa złota)
 – 3 miejsce  🙂
 
 II eliminacje do OOM, Gdańsk 08.11.2013 (klasa junior młodszy B)
 – 8 miejsce
 
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I el. Północy do MPM, Łódź  18-19.10.2013 (klasa złota)
– 4 miejsce
 
III Puchar im. Krystyny Mydlarz, Oświęcim 6 – 8.09.2013 (klasa novice)                                                                              – 4 miejsce
 
Puchar Łodzi. Memoriał Marii Olszewskiej – Lelonkiewicz 2013, Łódź 21-23.03.2013 (klasa złota)
– 2 miejsce
 
Mistrzostwa Polski Młodzików, Elbląg 8 -9.03.2013 (klasa złota) 
4 miejsce                 
 
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Dębica 14 – 17.02.2013(junior młodszy B) 
– 16 miejsce     
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików , Gdańsk 18-19.01.2013 (klasa złota)
– 7 miejsce
 
Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Synchronicznym,Toruń 13.01.2013(novice basic)
-2 miejsce
 
Zawody Międzynarodowe Mentor Nestle Cup,Toruń 10-12.01.2013(novice)
– 7 miejsce
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I el. Północy do MPM, Łódż  9-11.12.2012 (klasa złota)
– 7 miejsce
 
 Eliminacje do OOM, Oświęcim  30.11-2.12.2012(junior młodszy)
– 10 miejsce
 
II Eliminacje do OOM, Gdańsk 9-10.11.2012(junior młodszy)
– 10 miejsce
  
Mini Europa,Warszawa 1-3.05.2012r(debs boys)
– 1 miejsce
 
Puchar Polski Młodzików, Oświęcim 26-29.01.2012 (klasa srebrna)
– 7 miejsce
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików II el. Północy do PPM, Gdańsk 13-14.01.2012 (klasa srebrna)
– 7 miejsce
 
Zawody Mikołajkowe,  Łódź 04-05.12.2009 (klasa srebrna)
– 7 miejsce
 
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I el.do PPM Północy, Łódź 10-13.11.2011 (klasa srebrna)
 – 6 miejsce
 
Puchar Łodzi, marzec.2011 (klasa srebrna)
– 3 miejsce
 
Puchar Polski Młodzików, Oświęcim 20-21.01.2011 (klasa srebrna)
– 6 miejsce
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików II el. Północy do PPM, Gdańsk 14-15.01.2011 (klasa srebrna)
– 2 miejsce
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I el.do PPM Północy, Łódź 11-13.11.2010 (klasa srebrna)
– 5 miejsce
 
Puchar Polski Młodzików, Elbląg 09 – 10 kwietnia 2010 (klasa brązowa)
– 3 miejsce
 
Puchar Łodzi, 04 – 06.03.2010 (klasa brązowa)
– 2 miejsce
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  Gdańsk 23-24.01.2010 (klasa brązowa)
– 5 miejsce
 
Zawody Mikołajkowe,  Łódź 04-05.12.2009 (klasa brązowa)
– 5 miejsce
 
Puchar Polski Młodzików,  Oświęcim  03-05.04.2009 (klasa brązowa)
– 3 miejsce
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  Gdańsk 16-17.01.2009 (klasa brązowa)
– 2 miejsce
 
Zawody Mikołajkowe, Łódź  13.12.2008 (klasa brązowa)
– 2 miejsce
 
Puchar Polski Młodzików,  Oświęcim 04 – 05.04.2008 (klasa wstępna)
– 3 miejsce
 
Otwarte Mistrzostwa Gdańska 18 – 19.01.2008 (klasa wstępna)
– 1 miejsce
 
Otwarte Mistrzostwa Warszawy 12 – 13.04.2007 (klasa wstępna)
– 3 miejsce
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  Gdańsk 01 – 02.12.2006 (klasa wstępna)
– 2 miejsce

Comments are closed.