Aktualności

Plan treningów znajduje się w zakładce „Plan treningów”

…………………………………………………………

Amatorzy, którzy chcą wziąć udział w zawodach sportowych w sezonie 2018/2019, zobowiązani są do posiadania licencji sportowej.

Proszę o zapoznanie się z Kodeksem Licencyjnym (Kodeks_Licencyjny),  i wypełnienie deklaracji zawodnika  Zal03_deklaracja_zawodnika,  którą zeskanowaną wraz z aktualną Kartą Zdrowia Sportowca proszę przesłać pilnie (do końca września 2018) do Doroty Leonowicz na adres deep_navy@go2.pl. Opłata za licencję w wysokości 50 pln musi zostać wpłacona na konto klubu najpóźniej do końca tego miesiąca.

W przypadku braku aktualnej licencji sportowej, osoba która będzie chciała wziąć udział w zawodach sportowych musi ubiegać się o licencję jednorazową, która wydawana jest na czas trwania konkretnych zawodów i wygasa z dniem ich zakończenia. O licencję jednorazową zawodnik będzie ubiegać się bezpośrednio do organizatora zawodów. Koszt licencji jednorazowej to 30 pln.

Opłata członkowska dla amatorów to 100 pln/miesiąc.

Sugerowane zawody dla amatorów w sezonie 2018/2019 (szczegółowy spis zawodów znajduje się na stronie internetowej Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego):

Grudzień – XII Zawody Mikołajkowe w Łodzi

Styczeń – Walley Cup w Warszawie

Marzec – XII Memoriał Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz w Łodzi

Marzec – Puchar Elbląga Amatorów

 

 

Comments are closed.