II Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

W bieżący weekend na tafli Hali Olivia, Gdański Klub Sportowy „Stoczniowiec” zorganizował II Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, na których nie mogło zabraknąć łyżwiarzy figurowych sekcji wyczynowej UKS „Szóstka” Elbląg.
Nasi soliści i solistki osiągnęli wysokie punktacje, poprawiając miejsca rankingowe w eliminacji do Mistrzostw Polski Młodzików.

Gratulujemy wyników zawodnikom oraz trenerom Beacie Kukowskiej i Teresie Bekisz!

Wyniki elbląskich zawodników:

Solistki:

  • Alicja Lipińska – 19 miejsce – klasa brązowa U9,
  • Dominika Bejerska – 21 miejsce – klasa brązowa U9,
  • Nina Leonowicz – 22 miejsce – klasa brązowa U9,
  • Maria Ufnalewska – 7 miejsce – klasa srebrna U11,
  • Natalia Lipińska – 8 miejsce – klasa srebrna U11,
  • Apolonia Bałaszkiewicz – 17 miejsce – klasa srebrna U11,
  • Maria Jankowska – 5 miejsce – klasa junior mł. B

Soliści:

  • Michał Kamiński – 5 miejsce – klasa brązowa U9,
  • Alan Andrearczyk – 5 miejsce – klasa srebrna U11,
  • Kamil Grabkowski – 1 miejsce – klasa junior,

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Posted in Wiadomości klubowe | Możliwość komentowania II Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików została wyłączona

Medale z Oświęcimia dla zawodników UKS „Szóstka” Elbląg.

Na zawodach o Puchar im. Krystyny Mydlarz IX edycji, który odbył się w dniach 24-25.01.2020r. w Oświęcimiu, solistki i soliści naszego klubu wielokrotnie stawali na pudle, zdobywając zasłużone medale.
Zmagania naszych solistów przypieczętował złotym medalem Kamil Grabkowski, debiutując w klasie junior.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom.

Wyniki wg. kolejności startów:

  • Antonina Witkowska – miejsce 3 – klasa brązowa U9,
  • Alicja Lipińska – miejsce 2 – klasa brązowa U9,
  • Natalia Lipińska – miejsce 2 – klasa srebrna U11,
  • Maria Ufnalewska – miejsce 3 – klasa srebrna U11,
  • Apolonia Bałaszkiewicz – miejsce 4 – klasa srebrna U11,
  • Alan Andrearczyk – miejsce 2 – klasa srebrna U11,
  • Kamil Grabkowski – miejsce 1 – klasa junior.

         

Posted in Wiadomości klubowe | Możliwość komentowania Medale z Oświęcimia dla zawodników UKS „Szóstka” Elbląg. została wyłączona

zmiana w grafiku zajęć (dla rolkarzy)

UWAGA: zmiana w grafiku zajęć w czasie ferii! Zajęcia na rolkach – grupa 1 o godz. 14.00, grupa 2 o godz. 15.00 (zarówno we wtorki jak i czwartki).

Posted in Wiadomości klubowe | Możliwość komentowania zmiana w grafiku zajęć (dla rolkarzy) została wyłączona

zebranie z dnia 13.01.2020

ustalenia i informacje:

1) plan treningów w okresie ferii – podany

2) obóz łyżwiarski w Toruniu – w okresie 14.08 (wyjazd wieczorem) do 20.08. Cena szacowana 1.600 zł. Chętni – zgłaszanie do p. Beaty.

3) proponowane zawody dla grupy B i Amatorów:

Gdańsk – 31.01 do 01.02 – Grupa B

Lublin – 15.02 do 16.02 – grupy podstawowe i dodatkowe

Łódź – 01.04 do 05.04 – j.w.

4) Grupa B – rozwiązanie od kwietnia 2020. P. Beata kontynuuje grupę amatorską i sekcję rolkarską. Możliwość przejścia dzieci z Grupy B do p. Teresy.

5) proponowane zawody dla sekcji rolkarskiej:

Elbląg – do ustalenia

Rumia – 06.06 – Mistrzostwa Polski – dywizja II i III, u Puchar Rumii – dywizja IV

Brwinów – 15.07 do 19.07 – Mistrzostwa Świata – wszystkie dywizje

6) licencje dla sekcji rolkarskiej:

20 zł dla urodzonych w 2008 i starszych

5 zł dla młodszych niż urodzonych w 2008

płatne do końca lutego na konto klubu

7) Zgrupowanie dla sekcji rolkarskiej – od 25.06 (wyjazd wieczorem) do 30.06. 5 dni szkoleniowych x 2 treningi dziennie. Cena szacowana 1.500 zł. Chętni – zgłaszanie do p. Beaty.

8) Opłata członkowska dla Amatorów – 130 zł, płatne w miesiącach zajęć (bez wakacji), obowiązuje od lutego 2020.

Posted in Wiadomości klubowe | Możliwość komentowania zebranie z dnia 13.01.2020 została wyłączona

plan treningów w ferie zimowe

Plan treningów dla Sekcji Łyżwiarskiej (Grupa A, Grupa B, Amatorzy, Szkółka Łyżwiarska) oraz Sekcji Rolkarskiej

I tydzień:

Poniedziałek:

Grupa A – 8.00 – 9.30

Grupa B – 8.00 – 9.00

Grupa A i B – 14.30 – 15.30

Rolkarze: 15.30 – 16.30 (lodowisko)

Wtorek:

Grupa A – 8.00 – 9.30; 14.30 – 16.30

Rolkarze – jak w każdy wtorek (salka na Saperów)

Środa:

Grupa A – 8.00 – 9.30

Grupa B – 8.00 – 9.00

Grupa A i B – 14.30 – 15.30

Amatorzy – 15.30 – 16.30

Czwartek:

Grupa A – 8.00 – 9.30

Grupa B – 8.00 – 9.00

Grupa A – 14.00 – 15.45

Szkółka – 15.45 – 16.30

Rolkarze – jak w każdy czwartek (salka na Saperów)

Piątek:

Grupa A – zawody

Rolkarze – 8.00 – 9.30 (lodowisko)

Sobota:

Zajęcia jak w każdą sobotę

 

II tydzień:

Poniedziałek:

Grupa A – 9.45 – 11.15

Grupa B – 9.45 – 10.45

Grupa A i B – 16.10 – 16.55

Wtorek:

Grupa A – 7.30 – 8.30; 16.10 – 16.50

Rolkarze – jak w każdy wtorek (salka na Saperów)

Środa:

Grupa A i B – 9.45 – 11.15

Amatorzy: 16.10 – 16.55

Czwartek:

Grupa A i B – 7.30 – 8.30

Szkółka – 16.10 – 16.50

Rolkarze – jak w każdy czwartek (salka na Saperów)

Sobota:

Zajęcia jak w każdą sobotę

 

 

Posted in Wiadomości klubowe | Możliwość komentowania plan treningów w ferie zimowe została wyłączona