Sezon łyżwiarski 2021/22

UWAGA:

Zakończyliśmy sezon 2020/2021, rozpoczynamy sezon 2021/2022. W związku z powyższym wprowadzamy następujące zmiany w działalności klubu dla grupy amatorskiej łyżwiarstwa figurowego: 

Dzieci i młodzież, która chce przygotowywać się i brać udział w zawodach sportowych reprezentując klub (w grupach dodatkowych) w sezonie łyżwiarskim 2021/2022, będzie tworzyć odrębną grupę ZAWODNICY ??nazwa?, prowadzoną przez panią Beatę K i panią Joannę Z.

Grupa ta pracuje i opłaca składki przez cały rok ( z wyjątkiem miesiąca lipca). Prosimy o pisemną deklarację przystąpienia do tej grupy do 20.04.2021.

Uwaga: Skład tej grupy będzie zamknięty w danym sezonie dla pozostałych osób. Ewentualne wejście dopiero w przyszłym sezonie.

Pozostała część grupy amatorskiej (grupa otwarta), czyli osoby, które nie chcą brać udziału w zawodach, będą tworzyć grupę rekreacyjną. Grupa ta pracuje i opłaca składki od października do czerwca. Prosimy o pisemną deklarację do 20.04.2021.

Dla osób, które chcą pracować tylko w sezonie lodowym czyli od października do kwietnia, zostanie utworzona grupa szkółkowa.

Opłata na dzień dzisiejszy nie ulega zmianie i wynosi 150 zł dla wszystkich grup.

Ogłaszamy konkurs na nazwę grupy ZAWODNICY, prowadzonej przez panią Beatę K i panią Joannę Z. Prosimy o przesyłanie propozycji nazw w wiadomości do klubu na Messengerze do dnia 20.04.2021. W okresie od 21.04.2021 do 30.04.2021 odbędzie się glosowanie na stronie klubu na facebooku i w dniu 01.05.2021 wyłoniona zostanie nazwa grupy. Pomysłodawca wybranej nazwy zostanie nagrodzony słodką niespodzianką.

DOKUMENTY- deklaracje

This entry was posted in Wiadomości klubowe. Bookmark the permalink.

Comments are closed.