Zaczynamy zajęcia szkółki rolkarskiej

Zaczynamy zajęcia nauki jazdy w sekcji jazdy figurowej na rolkach. Pomagamy stawiać pierwsze kroki, doskonalimy umiejętności oraz wspólnie pokonujemy kolejne wyzwania. Zapewniamy uśmiechniętą i profesjonalną kadrę, miłą atmosferę oraz  wsparcie w rolkarskich podbojach.

   Szukasz wyjątkowej dyscypliny? Nigdy nie miałeś/-aś na nogach rolek ? Potrafisz jeździć, ale fascynują Cię skoki i piruety? Przyjdź na zajęcia! Opracowana przez nas ścieżka rozwoju: treningi, choreografie, obozy szkoleniowe i zgrupowania doprowadzą Cię do poziomu, jaki zechcesz osiągnąć. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacjami na naszym Facebooku UKS “Szóstka” Elbląg.

Treningi w sekcji jazdy figurowej na rolkach(szkółka rolkarska) będą odbywać się w poniedziałki  o godz. 17.00-18.00 (zaczynamy od 6 września) na Sali gimnastycznej ul.Saperów 14.

Więcej informacji pod nr. 693 281 410, albo mailowo bekuk@wp.pl

This entry was posted in Wiadomości klubowe. Bookmark the permalink.

Comments are closed.