Medal dla Alana i klasa złota dla Marysi

W miniony weekend zawodnicy z UKS Szóstka wystartowali w dwóch turniejach rozgrywanych w Oświęcimiu. Pierwszym turniejem były eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Udział w nich wzięli nasi juniorzy zdobywając świetne lokaty. Jakub Kukowski zajął 4 miejsce w kategorii junior starszy, natomiast Kamil Grabkowski był 5 w kategorii junior młodszy.

W turnieju o Puchar Ziemi Oświęcimskiej reprezentowało nas dwoje łyżwiarzy. Oboje wypadli fantastycznie. Alan Andrearczyk zajął 2 miejsce w klasie złotej chłopców, natomiast Maria Ufnalewska zdobyła 7 miejsce w klasie złotej dziewcząt. Marysia na tych zawodach wykonała perfekcyjnie swój przejazd co przełożyło się na wysoką ilość punktów w nocie technicznej. Tym samym potwierdziła, że ma wysokie umiejętności techniczne, oficjalnie otrzymując licencje zawodnika klasy złotej. Licencja taka daje możliwość startu na Mistrzostwach Polski Młodzików oraz uprawnia do startu w zawodach międzynarodowych.

Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

This entry was posted in Wiadomości klubowe. Bookmark the permalink.

Comments are closed.