Szkółka Łyżwiarska

SZKÓŁKA ŁYŻWIARSKA NA SZÓSTKĘ !!!

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKÓŁKI ŁYŻWIARSKIEJ DLA DZIECI 

 

Plan zajęć 2022/2023

poniedziałki 17.30-18.15;
soboty 11.30-12.15

Lodowisko Helena

Twoje dziecko nauczy się pierwszych kroków i figur łyżwiarskich pod okiem trenerów i pedagogów

– mgr Beaty Kukowskiej, Natalii Śnigier i mgr Joanny Śnigier.

Nie są wymagane żadne umiejętności ani doświadczenie w jeździe na łyżwach – nauczymy od podstaw wszystkiego. Zajęcia prowadzone w formie zabawy – obejmują naukę bezpiecznego upadania, wstawania, umiejętności utrzymywania równowagi, przemieszczania się do przodu i do tyłu.

Dla tych, którzy pierwsze kroki w łyżwiarstwie mają już za sobą, proponujemy rozwijanie umiejętności płynnej jazdy na łyżwach – przysiad, beczka, jazda tyłem, zakręcanie i hamowanie nie będą już żadnym problemem. A jeśli i te elementy zostaną opanowane, nauczymy przekładanki przodem i tyłem, jazdy po łukach, zmiany kierunku jazdy,  prostych skoków łyżwiarskich i piruetów… i zaprosimy do naszej grupy amatorskiej a może i nawet do grupy wyczynowej.

odpłatność(składka członkowska) 150 zł/ miesiąc

Wszystkich chętnych chcących zapisać swoje dziecko do szkółki łyżwiarskiej prosimy o kontakt pod numerem telefonu 531399651/ 693 281 410 lub za pośrednictwem e-maila: bekuk@wp.pl

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

JAZDA NA ŁYŻWACH TO ŚWIETNA ZABAWA!!!

Dzieci jeżdżące w szkółce oprócz łyżew, należy zaopatrzyć w kaski ochronne. Przydatne będą również ochraniacze na kolana a także na łokcie. Nie zapominamy o rękawiczkach. Strój powinien być swobodny i niezbyt gruby, aby nie dopuścić do przepocenia ciała. Zalecamy dopasowanie kasku według instrukcji poniżej.

*********
– Jak poprawnie dopasować kask
Wszystkie dzieci uczestniczące w zajęciach szkółki łyżwiarskiej muszą być obowiązkowo w kaskach. Poniżej link, który pomoże nam – rodzicom w prawidłowy sposób nałożyć dziecku kask, aby jazda na łyżwach była dla malucha bezpieczna:
Jak poprawnie nałożyć kask – kliknij
********
 
 
 

Comments are closed.