Zawody międzynarodowe w Łodzi

Za nami XVI edycja Zawodów Mikołajkowych w Łodzi. Ponad 350 zawodników z klubów z Polski i Ukrainy rywalizowało we wszystkich konkurencjach – solistki i soliści oraz pary taneczne oraz wszystkich kategoriach wiekowych – od klasy wstępnej po seniorów. Na zawodach zaprezentowało się czternaście solistek z elbląskiego klub sportowego UKS ?Szóstka? Elbląg. Zawodniczki wypadły bardzo dobrze i przywiozły sześć medali. Oto szczegółowa klasyfikacja:

Klasa złota U18: Julia Gierszewska – 1. Miejsce, Maria Jankowska – 3. Miejsce

Klasa brązowa U18: Natalia Leonowicz – 1. Miejsce, Martyna Miros – 2. Miejsce, Aleksandra Kulesza – 3. Miejsce

Klasa brązowa U12: Nina Leonowicz – 4. Miejsce, Dominika Bejerska – 5. Miejsce

Klasa wstępna U15: Melania Rzadkiewicz – 2. Miejsce, Amelia Lewińska – 4. Miejsce, Julia Bejerska – 8. Miejsce, Alicja Roszak – 12. Miejsce

Klasa wstępna U12: Aleksandra Stankiewicz – 7. Miejsce, Urszula Stankiewicz – 8. Miejsce, Maja Reklin – 11. Miejsce