Brąz dla Kamila Grabkowskiego na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 2019 w Krynicy-Zdroju

W tym sezonie na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w konkurencji łyżwiarstwo figurowe Elbląg reprezentowało dwoje zawodników UKS Szóstka. Kamil Grabkowski oraz Jakub Kukowski. Obaj spisali się świetnie w swoich klasach choć tylko jeden z nich wywalczył medal brązowy.  Mowa o Kamilu Grabkowskim, który w ostatnim czasie regularnie zdobywa medale na różnego rodzaju zawodach. Oczywiście cieszy nas jego świetna dyspozycja i liczymy na więcej sukcesów z jego udziałem.

Po zakończeniu konkurencji olimpijskich, na lodowisku rozegrano zawody o Kryształowy Dzban Krynicy-Zdroju, w którym również pozostali łyżwiarze naszego klubu brali udział. Najlepiej wypadł Alan Andrearczyk zajmując 3 miejsce w klasie złotej. Maria Ufnalewska w tej samej klasie zajęła 10 miejsce. W klasie srebrnej o krok od medalu uplasowała się Natalia Lipińska zajmując 4 miejsce a Lena Miller była 7.

This entry was posted in Wiadomości klubowe. Bookmark the permalink.

Comments are closed.