Kolejne medale i puchary w jeździe figurowej na rolkach

W dniu 15 maja odbyły się ogólnopolskie zawody jazdy figurowej na rolkach i wrotkach Puchar Arum AZS w Warce. Były to drugie zawody w rolkarstwie figurowym i pierwsze we wrotkarstwie figurowym po długiej przerwie spowodowanej pandemią i cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Zawodnicy przybyli z całej Polski a poziom konkurencji był bardzo wysoki. Nie zabrakło też reprezentantów UKS ?Szóstka? Elblag. Soliści i solistki rywalizowali w jeździe figurowej na rolkach w kategoriach Elite, Silver, Recreational i Beginners. Zawodnicy z Elbląga przywieźli aż 11 medali i 6 pucharów: 1st Elite:Soliści Advance Novice – Kamil Grabkowski – 1 miejsceSolistki Advance Novice – Julia Gierszewska – 1 miejsce Solistki Cubs – Dominika Bejerska – 1 miejsce2nd Silver:Soliści Junior – Jan Gierszewski – 2 miejsceSolistki Junior – Aleksandra Kulesza – 2 miejsceSolistki Intermediate Novice – Natalia Leonowicz – 1 miejsceSolistki Basic Novice – Nadia Leonowicz – 1 miejsceSolistki Cubs – Nina Leonowicz – 1 miejsce3rd Recreational:Solistki Junior – Martyna Miros – 4 miejsce, Weronika Dolega -10 miejsceSolistki Novice – Julia Bejerska – 2 miejsce4th Beginners:Solistki Cadet – Zofia Kolenda – 2 miejsce Solistki Benjamin – Michalina Debska – 2 miejsce Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i kadrze trenerskiej – paniom Beacie Kukowskiej, Joannie Śnigier i Natalii Śnigier. Zawodnicy szykują się już do pierwszych Mistrzostw Polski w jeździe figurowej na rolkach, które odbędą się w czerwcu.

This entry was posted in Wiadomości klubowe. Bookmark the permalink.

Comments are closed.