Wicemistrzostwo Polski w łyżwiarstwie synchronicznym

Ice Dance  formacja łyżwiarstwa synchronicznego, trenująca w naszym klubie wystartowała na Mistrzostwach Polski oraz w Międzynarodowych Zawodach Mentor Nestle Cup w Toruniu.
Zawodnicy pod czujnym okiem trenerek – pani Beaty Kukowskiej oraz Teresy Weyny przygotowali znakomity układ do piosenki Billy Joela “Uptown girl” i wywalczyli 13 stycznia br. podczas  Mistrzostw Polski srebrny medal w kategorii Novice Basic – Wicemistrzostwo!!! W tym samym czasie podczas zawodów międzynarodowych w kategorii Novice, rywalizując z formacjami z innych krajów – zajęli III miejsce otrzymując puchar mistrzostw!!!

Oprócz formacji synchronicznej  w zawodach międzynarodowych startował również solista Jakub Kukowski zajmując VII miejsce  w łyżwiarstwie figurowym.

Gratulujemy srebrnego medalu i pucharu zawodniczkom: Sandrze Majewskiej, Zuzannie Ziemińskiej, Dominice Szczepanowskiej, Kai Kuligowskiej, Wiktorii Szepeta, Karolinie Zielonka, Marice Wnuk, Matyldzie Puplewicz, Mai Dalidowicz, Emilii Domagale, Zuzannie Peruckiej, Agacie Baranowskiej i zawodnikowi: Jakubowi Kukowskiemu.

GRATULACJE !!!

This entry was posted in Łyżwiarstwo synchroniczne, Wiadomości klubowe. Bookmark the permalink.